Skip to main content
Til toppen
Fri frakt fra 499,- (privatkunder)

Voksbrenner hus keramisk hvit

Varenummer: N38353
Lagerbeholdning:
Merke: Scents of Salten
Klassifisering: Annet
ink. mva.
  • Vakker keramisk design med fine detaljer
  • Skål på toppen for duftvoks
  • Kan brukes med lokk på, hull i pipene slipper duften trygt ut
  • Skaper lun og avslappende stemning
  • Dekorativ også når den ikke er i bruk
Når kveldene blir mørkere og behovet for ro øker, er det lite som slår duften av favorittvoksen din som brer seg i rommet. Vår Ceramic Large House Voksbrenner kombinerer dekor og funksjon, og gir hjemmet en varm, koselig atmosfære. Den detaljerte utformingen forestiller et sjarmerende lite hus, som et symbol på trygghet, ro og hjemmekos. Perfekt på stuebordet, kjøkkenbenken eller som stemningsskaper på hytta.
Produktdetaljer
Mål (målt på bredeste punkt):
  • Høyde med lokk: 144 mm
  • Høyde uten lokk: 105 mm
  • Bredde: 120 mm
  • Dybde: 110 mm

Materiale: Keramikk
Farge: Hvit

Slik bruker du voksbrenneren:

  1. Plasser et telys i bunnen.
  2. Fjern lokket.
  3. Legg ønsket mengde duftvoks i skålen på toppen.
  4. Tenn telyset og la rommet fylles med en behagelig duft.

Brenneren kan også brukes med lokket på, da pipene har åpninger som slipper duften ut på en trygg måte.
 

Brenneren blir varm under bruk – ikke flytt den når telyset er tent.
La brenneren avkjøles helt før du berører eller flytter den.
Brukes kun på jevnt og varmebestandig underlag.

Vær oppmerksom på at produktets ingrediensliste, næringsinnhold og emballasje kan endre seg over tid. Vi oppdaterer jevnlig, men ber deg alltid sjekke emballasjen til det kjøpte produktet.

Nyhet
Voksbrenner keramisk rund hvit

Enkel keramisk duftbrenner for duftvoks, til bruk med telys. Telyset tennes under og duftvoksen legges i skålen på toppen. Slik sprer det seg nydelig duft i hjemmet!

N38352
Nyhet
Duftlys Blomsterbombe 200g

Blomsterbombe fra Scents of Salten er et håndlaget duftlys utviklet for deg som ønsker en tydelig, floral og samtidig balansert duftprofil. Lysene er laget med naturlig voks og tilsatte blomsterinspirerte aromaer som gir et jevnt og behagelig duftutslipp gjennom hele brenntiden. Blomsterbombe eksploderer i en bukett av sensasjoner med sine herlige blomsternoter, med harmoniske glitrende toppnoter av mandarin og appelsin, hjertenoter av sambac-jasmin med et hint av appelsintre, catleya-orkidé, fresia og centifolia-rose og en treaktig basenote av patchouli. Lysene produseres i Salten-regionen i Nord-Norge, der Scents of Salten kombinerer moderne håndverk med inspirasjon fra nordnorsk natur. Resultatet er et duftlys som gir et klart og friskt floralt preg, godt egnet for både små og større rom.

N38036
Nyhet
Duftvoks Lavendel 60g

Håndlaget duftvoks fra Scents of Salten: Lavendel minner deg om nyplukkede lavendelblomster. Denne duften er full av blomsteraroma, og det er akkurat som å gå gjennom et lavendelfelt midt på sommeren. Dekorert med tørket lavendel. Håndlaget i Salten, nord i Norge. ​​​​​​​Hver smelte er håndhellet i små porsjoner med naturlig soyavoks og resirkulerte materialer, laget med omhu for både hjemmet og naturen.

N38040
Maroma Røkelsesholder Sol i stein

Vakker røkelsesholder formet som en sol. Røkelsesholderen er laget av stein og har hull til 6 røkelsespinner.

N35988
Lenker
Min side